Xreton-P Uvion Mobile
Atmosferik Plazma Patojen İyonizatörü, Mobil Profesyonel Hava Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon CihazıXRETON-P Uvion Mobile

Bulunduğu Ortam Havasını Steril ve Dezenfekte Eder.

Etilen Ajanlarını Yok Etmede
1 NUMARA

Yeni Teknoloji:
Atmosferik Plazma Teknolojisi

Profesyonel Mobil Hava Sterilizasyon Cihazı

Kullanım Alanları
XRETON-P Mobile
Xreton-P Uvion Mobile

Patojen İyonizatör cihazı sterilizasyon ve hijyene ihtiyaç duyulan bütün alanlar için kullanılır. Özellikle hastane birimlerinde (ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, izolasyon odaları, sarı alanlar, triaj alanları, laboratuvarlar, muayenehaneler, klinikler, vb.) kontaminasyon riskinin bulunduğu kalabalık ortamlarda (askeri koğuşlar, sınıflar, bankalar, ofisler, havaalanı, alışveriş, eğlence merkezleri, resmi daireler vb. gibi) hijyenik imalathaneler, İMMUN SİSTEMİ DÜŞÜK HASTALARIN EV ORTAMLARI ile zararlı madde, partikül, koku, gaz ve mikroorganizmaların istenmediği her türlü ortamlar için üretilmiştir.

Filtreli Mobil Hava Sterilizatörü olan XRETON-P Uvion Mobil; Uvion serisinin hareket edebilme kabiliyetinde olan; atmosferik plazma, ozon, iyonizer, UV desteği ve HEPA/ULPA filtre ile ortam dezenfeksiyonu yapabilen ürünüdür.

Cihaz negatif iyon ve ozon (O3) üreterek ortamda bulunan patojenleri, virüsleri, bakterileri yok ederek; homojen dağılımlı hava filtrasyon ve sterilizasyonu yapar. Hafif, Taşınabilir, kompakt dizayn ve faraday kafes niteliğindeki özel tasarımı ile dikkat çeken mobil ünite; havada bulunan virüs, mantar, küf ve sporları imha eder. Aynı zamanda havayı partiküllerden temizleyerek steril bir atmosfer sağlar. Etkinliği üniversitelerce test edilmiştir. Bulunduğu ortamda kişiler varken 24 saat kesintisiz çalıştırılabilir.

Merkezi sisteme destek olarak kullanımı uygundur.

Yüksek verimlilikte tutuculuğa sahip ana HEPA Filtresi ile de; 0.3-0.5 mikrondan büyük partiküller üzerinde %99,998 tutuculuğa sahiptir.

Patojen İyonizatörü Nasıl Çalışır?

Normal atom ya da moleküller fazladan elektron kazandıklarında negatif iyon haline geçerler ve ortamdaki havanın kalitesini arttırırlar.

Xreton-P Uvion Mobile

Uvion cihazı HV, atmosferik plazma, Titanyum dioksit (TiO2), Gümüş iyodür (AgI), Bakır sülfat (CuS) kaplı Boroslikatcam tüpler ve kısa dalga ışık kaynağı içeren ileri teknolojisi sayesinde negatif iyon, oksijen ve ozon gazı üreterek ortamdaki koku ve kirlenmeyi giderir. Mobil Ünite'nin içinde bulunan UV lambalar ile ortam patojenlerine karşı etkinliği yükseltilmiştir.

Cihazda Filtrasyon Kaset tipinde büyük partikülleri tutan ön filtre ve ANA filtreden oluşur.

Cihaz ayakları etrafında çevrilebilir. Ayakları kilitlenebilir tiptedir. Mikro organizma yükü yoğun olan alanlarda 30-60 m2 alan için etkindir. Normal ortamlarda 50-80 m2 alan etkinliği mevcuttur. Maksimum 400 m3/h kapasite ile Yoğun bakım, Ameliyathane, İzolasyon odaları vb. gibi özel alanlar için filtrasyona destek ve aynı zamanda ortam havası dezenfeksiyonu yapabilir, Hasta odaları ve özel hastalar için ev koşullarının iyileştirmesinde de tek başına çözüm sağlar.

Filtreler kolay değiştirilebilir.

Cihaz üzerinde bulunan UV ve katalitik lambalar (9000 saat) ömürlüdür, Filtreler tıkandıkça değiştirilmelidir, minimum-maksimum hava akışı uzaktan kumanda ile ayarlanabilir. Cihaz On-Off butonu ile açılıp kapanır.

En: 320 mm. Boy: 320 mm. Yükseklik: 820 mm. (ayaklar dahil), Toplam Ağırlık: 28 kg. Enerji: 220 V 50-60Hz (tüm değerler için ±%10)

Xreton-P Uvion Mobile
Fonksiyon Özellikleri

Cihaz tek başına sistem olarak çalışabilen komple bir sterilizasyon ve negatif iyon jeneratörü içermektedir. Cihazın en önemli özelliklerinden birisi de havaya yayılan patojenleri ve zararlı gazları içerisine çekerek; sahip olduğu reaktöründe foto katalitik reaksiyon oluşturarak ortamı hijyenik hale getirmektir. Xreton-P UVION Mobile; cihazı içinde bulunan hava emiş sistemi sayesinde ortam havasını alt kısmında bulunan difizörlerinden içine çeker ve hava sirkülasyonu sağlar.

Ortam Kokularını, Ameliyat ve Ameliyathane Kokularını Yok Eder.

Bilgilendirme Formu
Sayfa Üstü

Uyarılar:

  • * işaretli alanlar için geçerli bilgi girişi gereklidir.
  • + işaretli email adresiniz ve telefon bilgilerinizden (Cep telefonunuzu yazabilirsiniz) en az birini belirtmeniz istenir.
  • Alınan bilgileriniz gizlidir. Üçüncü taraflarla paylaşılmaz.
Online Satın Al


İş Başvurusu
Online Başvuru, CV Kayıt