Misyon - Vizyon
Teknomar HakkındaTEKNOMAR GRUP 1993 yılından bu yana içinde bulunduğumuz rekabet ortamında, bir anlık duraksamanın bile gerilemek anlamına geldiğinin bilincinde olarak halen ilk günkü heyecanı, azmiyle tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak sektörel liderliğini sürdürmeyi devam ettirmektedir.

TEKNOMAR GRUP Ülke zenginliğinin çalışmaktan ve üretmekten geçtiğinin; yerli kaynaklarnı kullanılmasının, kendi ar-gesinde geliştirdiklerini bitmiş ürün haline getirip, dış pazarlara satmasının ülkemize yapılacak en büyük hizmet olacağının bilinciyle üretime devam etmektedir.

TEKNOMAR GRUP olarak şirket faaliyetlerini etik değerlere bağlı kalarak sürdürmek, Ülkemizin ve Teknomar Grup üyelerinin değerlerinden uzaklaşmadan büyüme sağlamak her zaman hedef olacaktır.

TEKNOMAR GRUP İş güvenliği, şirket içi eğitim ve kalite standartları değerlerine inanarak ülke içerisinde ve yurtdışında faaliyetlerine devam etmektedir.

TEKNOMAR GRUP şirketleri son yıllarda bilim ve teknolojide meydana gelen hızlı gelişmeleri yakından takip etmektedir. Kendi AR-GE'mizle kendi İNNOVASYON'umuzu ve teknolojilerimizi geliştirmeye her zaman olduğu gibi bugün de devam edeceğiz.

TEKNOMAR® GRUP kurumsallaşma gereği çalışanları ile bütünleşerek; 'Ben' değil 'Biz' sloganıyla büyümeye devam edecek, çalışmalarında dünya standartlarını hedef alacaktır.

Sağlığınız İçin Üretiyoruz.

 İş Başvurusu
Online Başvuru, CV Kayıt